Nieuws

We hebben er zin in!

Na een lange periode van covid, waardoor er weinig evenementen hebben kunnen plaatsvinden, zijn we er weer helemaal klaar voor met zijn allen. Met het nieuwe doel voor 2023-2024 Stichting Anne-Bo beginnen we met frisse moed aan een jaar vol met mooie dingen. De strategie sessies binnen VHV zullen worden voortgezet. Bovenal zal de ontmoeting met de drijvende krachten achter ons nieuwe doel niet lang meer op zich laten wachten. 

De draaiboeken mogen dus weer uit de kast. De komende tijd zal er één zijn van plannen maken, weer fysiek bij elkaar komen en overleg tussen de event-coördinatoren onder de bezielende leiding van Patrick. Natuurlijk zal ook de ALV weer gepland worden in mei. Hou je mail en groepsapp dus in de gaten! 

BTW: Volg je VHV al op facebook en instagram?